Dodací a platební podmínky

Dodací podmínky

Vaši objednávku vyřídíme bez prodlení, zpravidla do 24 hodin už je balíček na cestě k vám. Před expedicí váš balíček pečlivě a zdarma zabalíme. Náklady na dodání účtujeme podle vámi zvoleného způsobu dopravy. Pohlídejte si prosím svého kurýra a termín vyzvednutí zásilky, při opakovaném dodání bychom vám museli znovu připočítat částku za dopravu.

Osobní odběr je možný jen na adrese Hasova 3092/4, Praha Modřany v termínu a čase, který si musíte dopředu dohodnout. Objednávku je nutné zaplatit předem, na místě není možné platit hotově ani platební kartou. 

 

Zásilky do České republiky

Aktuální seznam výdejních míst Zásilkovna.cz najdete zde.

Zásilkovna vás bude dopředu informovat o doručení zásilky. Součástí této zprávy bude i odhadované časové okno doručování, a to s přesností až na 90 min.
V den doručování zásilky vám pak řidič Zásilkovny 2x zavolá na vaše telefonní číslo uvedené v objednávce.
I v případě, že se mu nepodaří se s vámi telefonicky spojit, zásilku přiveze na vaši adresu a zazvoní.
Pokud vás nezastihne ani na vaší adrese, řidič zásilku přesměruje na nejbližší vhodné výdejní místo, kam následně zásilku uloží. Pak dostanete od Zásilkovny SMS s heslem pro vyzvednutí zásilky na výdejním místě a budete mít 5 dní na její vyzvednutí.

GLS vás bude o doručení zásilky informovat e-mailem i SMS v den doručování zásilky. Zásilku vám přiveze řidič společnosti GLS na vaši adresu. Balík do 2 kg

Při nákupu nad 2000 Kč mají registrovaní zákazníci dopravné v rámci ČR na výdejní místo Zásilkovny ZDARMA. Cena dopravy pro ostatní způsoby dopravy po ČR je o stejnou částku snížena. Více informací o podmínkách dopravy zdarma.

Zásilky na Slovensko

Není možné platit na dobírku.

Doručenie na výdajné miesta Packety na Slovensku. Zásielku si vyzdvihnete na výdajnom mieste, ktoré si sami vyberiete a v čase, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Doručenie trvá 4-7 prac. dní a zásielka je na výdajnom mieste následne uložená 5 dní. Priamo v zásielkovni si môžete túto dobu predĺžiť. Zoznam pobočiek si môžete pozrieť na https://www.zasielkovna.sk/pobocky.

Není možné platit na dobírku.

Možnosti doručenia sú Vám k dispozícii hneď, ako dostanete od GLS e-mail alebo textovú správu s informáciami o Vašom balíku. Pri druhom e-maili alebo textovej správe Vám GLS oznámi, kedy Vaša objednávka pravdepodobne dorazí a dokonca dostanete aj trojhodinový časový rámec. Zatiaľ zistíte, či bude mať na mieste kto prebrať balík. Pokiaľ sa tak nestane a Vy zmeškáte prvý pokus o doručenie, máte opäť k dispozícii rôzne možnosti doručenia. Dostanete e-mail alebo textovú správu s odkazom, ktorý Vás zavedie priamo k možnostiam pre doručenie Vášho balíka. Pri druhom pokuse o doručenie si môžete vybrať pre Vás najvhodnejší spôsob prevzatia balíka.

Při nákupu nad 90 € mají registrovaní zákazníci dopravné v rámci SR na výdejní místo Zásilkovny ZDARMA. Cena dopravy pro ostatní způsoby dopravy po SR je o stejnou částku snížena. Více informací o podmínkách dopravy zdarma.

Zásilky Německo a Rakousko

 

Zásilky do dalších zemí

Zásilku vám rádi zašleme i do jiných zemí. Prosím dejte nám vědět prostřednictvím kontaktního formuláře na stránkách NožkyDoPonožky.cz nebo emailem info@nozkydoponozky.cz, podrobnosti vám individuálně upřesníme.

 

Platební podmínky

Cena dobírky je 40 Kč.
Při doručení vaší objednávky zaplatíte hotově nebo platební kartou kurýrovi nebo na výdejním místě.

Po odeslání objednávky vám obratem na vaši emailovou adresu zašleme údaje pro provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol a částku). Platit můžete také QR kódem.
Číslo účtu pro platby v Kč: 2801306092/2010
Číslo účtu pro platby v EUR:
IBAN: CZ9820100000002801698989
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
majitel účtu: MARSENTE s.r.o.

Váš balíček budeme expedovat po připsání platby na náš účet. Bankovní převod může trvat několik dnů.

Bezpečná a rychlá platba vaší objednávky platební kartou. Moderní způsob platby, který už znáte od velkých obchodníků, proběhne bezpečně, ihned a bez dodatečných nákladů.

Zabezpečená platební brána vás nasměruje do vašeho internetového bankovnictví a připraví platební příkaz s vyplněnými údaji. Předejdete tak možné chybě, převod proběhne okamžitě a my se můžeme pustit do expedice vašeho balíčku.

Platba online převodemPlatba online převodem