Dodací a platební podmínky

Dodací podmínky

Vaši objednávku vyřídíme bez prodlení, zpravidla do 24 hodin už je balíček na cestě k vám. Před expedicí váš balíček pečlivě a zdarma zabalíme. Náklady na dodání účtujeme podle vámi zvoleného způsobu dopravy. Pohlídejte si prosím svého kurýra a termín vyzvednutí zásilky, při opakovaném dodání bychom vám museli znovu připočítat částku za dopravu.

Máte-li zájem o osobní odběr, kontaktujte nás před odesláním své objednávky.

 

Zásilky do České republiky

Aktuální seznam výdejních míst Zásilkovna.cz najdete zde.

Zásilkovna vás bude dopředu informovat o doručení zásilky. Součástí této zprávy bude i odhadované časové okno doručování, a to s přesností až na 90 min.
V den doručování zásilky vám pak řidič Zásilkovny 2x zavolá na vaše telefonní číslo uvedené v objednávce.
I v případě, že se mu nepodaří se s vámi telefonicky spojit, zásilku přiveze na vaši adresu a zazvoní.
Pokud vás nezastihne ani na vaší adrese, řidič zásilku přesměruje na nejbližší vhodné výdejní místo, kam následně zásilku uloží. Pak dostanete od Zásilkovny SMS s heslem pro vyzvednutí zásilky na výdejním místě a budete mít 5 dní na její vyzvednutí.

GLS vás bude o doručení zásilky informovat e-mailem i SMS v den doručování zásilky. Zásilku vám přiveze řidič společnosti GLS na vaši adresu. Balík do 2 kg

 

Při nákupu nad 1600 Kč mají registrovaní zákazníci dopravné v rámci ČR na výdejní místo Zásilkovny ZDARMA. Cena dopravy pro ostatní způsoby dopravy po ČR je o stejnou částku snížena. Více informací o podmínkách dopravy zdarma.

 

Balné je ZDARMA.

 

Zásilky na Slovensko

Není možné platit na dobírku.

Aktuální seznam výdejních míst Zasielkovna.sk najdete zde.

Není možné platit na dobírku.

Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě uvedených kurýrních společností.

Není možné platit na dobírku.

 

Zásilky do dalších zemí

Zásilku vám rádi zašleme i do jiných zemí. Prosím dejte nám vědět prostřednictvím kontaktního formuláře na stránkách NožkyDoPonožky.cz nebo emailem info@nozkydoponozky.cz, podrobnosti vám individuálně upřesníme.

 

Platební podmínky

Cena dobírky je 30 Kč.
Při doručení vaší objednávky zaplatíte hotově nebo platební kartou kurýrovi nebo na výdejním místě.

Po odeslání objednávky vám obratem na vaši emailovou adresu zašleme údaje pro provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol a částku).
Číslo účtu pro platby v Kč: 2801306092/2010
Číslo účtu pro platby v EUR:
IBAN: CZ9820100000002801698989
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
majitel účtu: MARSENTE s.r.o.

Váš balíček budeme expedovat po připsání platby na náš účet. Bankovní převod může trvat několik dnů.

Bezpečná a rychlá platba vaší objednávky platební kartou. Moderní způsob platby, který už znáte od velkých obchodníků, proběhne bezpečně, ihned a bez dodatečných nákladů.

Zabezpečená platební brána vás nasměruje do vašeho internetového bankovnictví a připraví platební příkaz s vyplněnými údaji. Předejdete tak možné chybě, převod proběhne okamžitě a my se můžeme pustit do expedice vašeho balíčku.

Platba online převodemPlatba online převodem