Nemáte trpělivost nebo zkušenosti s pletením ponožek?

Nemáte trpělivost nebo zkušenosti s pletením ponožek?

 

Pokud toužíte po pletených ponožkách, ale sami nepletete, jsme tu pro vás. Vyberte si z našich aktuálně dostupných přízí a kontaktujte nás se svojí poptávkou emailem.

 

Jedinečný originál

Prosím počítejte s tím, že ruční pletení je časově velmi náročné a odpovídá tomu termín dodání i cena. Každý kus je jedinečný originál, pečlivě a s láskou zpracovaný.

 

Jak pleteme naše ponožky?

Naše ponožky pleteme na pěti jehlicích. Začínáme od lýtkové části přes patu, chodidlo a špičku. Lýtkovou část pleteme pružným vzorem. Pleteme stále dokola na 4 krátkých jehlicích, pátou jehlicí oplétáme. Patu, chodidlo a špičku pleteme žerzejovým vzorem. Na pletací 6-vrstvou přízi použijeme jehlice č. 3 - 3,5. Na pletací 4-vrstvou přízi...

 

Strojově pletené ponožky

Pokud na ponožky spěcháte nebo nechcete platit za ruční práci, máte možnost vybrat si ze strojově pletených ponožek. Díky strojovému pletení je cena příznivější, přesto jsou skvěle zpracované a bez postranních švů.

 

 

Údržba je snadná

Údržba ponožek z našich přízí je velmi snadná, jednoduše je perte v pračce na 40 stupňů (bez použití aviváže).

 

Co znamená Superwash?

Vlna s úpravou Superwash je vlněná příze, kterou lze prát v pračce, aniž by zplstnatěla nebo změnila svou velikost. Příze s touto úpravou je vhodná pro pletení ponožek, ale i mnoha dalších výrobků - čepic, rukavic, šál, svetrů atd. Každé vlákno vlny je tvořeno šupinami, pokud se tyto šupiny spojí, dojde k plstnatění. Superwash proces ...

 

Užijte si měkkost a pohodlí, zasloužíte si to :-)

Pletené ponožky mohou být také netradičním dárkem pro vaše blízké a kamarády.