Nemáte trpělivost nebo zkušenosti s pletením ponožek?

Nemáte trpělivost nebo zkušenosti s pletením ponožek?
Kategorie: 
| 1 minuta čtení |
13.2.2021

Upleťte si ponožky podle našich návodů

Nemáte-li zkušenosti s pletením ponožek, pusťte se do jejich pletení podle některého z našich návodů. Podrobný popis práce v češtině nebo němčině vám bude průvodcem při vašich prvních ponožkových dobrodružstvích. Vyzkoušejte třeba tyto krajkové ponožky.

 

Návod na pletení ponožek na denní nošení s krajkovým vzorem můžete uplést z jakékoli samovzorovací ponožkové příze o síle 4 vrstev. Ozdobné lemování v horní části a pravidelný stáčený vzor s dírkami vypadají skvěle také na jednobarevné ponožkové přízi. Dopřejte svým nožkám pohodlí.

 

Doporučujeme začít se samovzorovací ponožkovou přízí. Přímo pod rukama vám bude vznikat vzorování bez nutnosti střídat příze a vy se tak budete moci lépe soustředit na techniku pletení a tvarování ponožky. Přejeme mnoho zábavy a radosti!

 

Strojově pletené ponožky

Pokud chcete pletené ponožky hned, vyberte si z nabídky strojově pletených ponožek. Díky strojovému pletení jsou ponožky za velmi příznivou cenu, přesto jsou skvěle zpracované a bez postranních švů. Na pletení těchto ponožek jsou použity příze z naší nabídky. Váháte-li s výběrem velikosti, sáhněte po té menší. Ponožky jsou dostatečně široké a pružné, přizpůsobí se vaší noze.

 

 

Údržba je snadná

Údržba ponožek z našich přízí je velmi snadná, jednoduše je perte v pračce na 40 stupňů (bez použití aviváže).

 

Co znamená Superwash?

Vlna s úpravou Superwash je vlněná příze, kterou lze prát v pračce, aniž by zplstnatěla nebo změnila svou velikost. Příze s touto úpravou je vhodná pro pletení ponožek, ale i mnoha dalších výrobků - čepic, rukavic, šál, svetrů atd. Každé vlákno vlny je tvořeno šupinami, pokud se tyto šupiny spojí, dojde k plstnatění. Superwash proces ...

 

Užijte si měkkost a pohodlí, zasloužíte si to :-)

Pletené ponožky jsou také milým osobním dárkem pro vaše blízké a kamarády.