Doplňky pro pletení, které oceníte

Doplňky pro pletení, které oceníte

 

Znáte doplňky pro pletení, které vám usnadní pletení? Hodily by se Vám pro pletení malých ponožek nebo rukavic krátké jehlice? Neustále počítáte očka nebo si očka značíte sponkou, která překáží a zbytečně namáhá ruce? Krátké bambusové pletací jehlice a plastové značkovače oček ...

 

Krátké jehlice pro malé projekty

Připravili jsme pro Vás v nabídce doplňků pro pletení krátké jehlice pro malé projekty. Tyto krátké bambusové pletací jehlice délky 13 cm, jsou vhodné pro pletení malých ponožek nebo rukavic. Využijete je také například při vyplétání copánkových nebo jiných vzorů. Tyto krátké pletací jehlice jsou dostupné ve velikostech od 2,5 mm až do 5,0 mm. Jehlice jsou potaženy voskem a příze po nich pěkně klouže a nezadrhává. Díky přírodnímu materiálu se příjemně drží v ruce a jsou velmi lehké.

Nepočítejte očka, značkujte je

Další novinkou v naší nabídce doplňků, na kterou jste se často ptali, jsou plastové značkovače oček. Značkovače oček Vám poslouží k označení míst při pletení a usnadní tak neustálé počítání. Tyto značkovače jsou ve dvou velikostech (26x20 mm a 22x15 mm) a čtyřech barvách. V jednom balení je 8 kusů značkovačů, vždy 4 velké a 4 malé v různých barvách. Zajímavé jsou také zavírací značkovače oček, které lze snadno uzavřít stejně jako spínací špendlík. Ty jsou ve velikosti 10x22 mm a v balení po 9 kusech.

Věříme, že Vám tyto užitečné doplňky zpříjemní práci a z pletení budete mít o to větší radost.

 

 

DOPRAVA

Zásilky expedujeme
do 24 hodin.

VRÁCENÍ

Na vrácení zboží máte
14 dnů.

DOSTUPNOST

Všechny produkty máme
vždy skladem.

BALENÍ

Na balení zboží vždy
osobně dohlížíme.